Podziękowania za wieloletnią pracę

pracoenicy Ośrodka na tle MOPS w UstceDnia 28 czerwca 2024r. w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Ustce zebrali się pracownicy Ośrodka, aby pożegnać Panią Mariolę - opiekunkę nad chorym w domu, która przechodzi na zasłużoną emeryturę. Podczas spotkania, w imieniu wszystkich pracowników Ośrodka, Kierownik Anna Pilecka - Sawczuk, przekazała na ręce przyszłej emerytki najserdeczniejsze życzenia i podziękowania, za wieloletni wysiłek i poświęcenie w wykonywaniu niełatwej oraz odpowiedzialnej pracy, która wymagała zarówno wysokich umiejętności, jak również ogromnej wrażliwości i zrozumienia dla ludzkiej słabości.


Pani Mariola Tymczak swoją karierę zawodową rozpoczęła jako opiekunka nad chorym w domu w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej, od 12 lat zatrudniona w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Ustce. Lata pracy zawodowej Pani Marioli to praca na rzecz drugiego człowieka: chorego, starszego i samotnego. Wykonywała ją sumiennie, z ogromnym zaangażowaniem, często kosztem wolnego czasu. Pani zaangażowanie, empatia i profesjonalizm były nieocenione dla wielu rodzin, które miały przyjemność korzystać z Pani wsparcia. Pani praca nie ograniczała się jedynie do obowiązków zawodowych, ale była prawdziwym powołaniem, które realizowała Pani z sercem i pełnym poświęceniem.
Życzymy aby wszystkie plany i marzenia odkładane na później spełniły się właśnie teraz, aby nie opuszczał Pani dobry humor, by nadal otaczała Panią życzliwość ludzi. Życzymy aby znalazła Pani czas dla siebie na pielęgnowanie swoich pasji i zainteresowań, a także życzymy dobrego zdrowia, pogody ducha, ciepła i spokoju.