Wspieraj Seniora 2021

 

Wspieraj seniora 2021 -plakat informacyjny programu

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Ustce, kierując się troską o bezpieczeństwo usteckich Seniorów kontynuuje w I kwartale 2021 r. realizację programu „Wspieraj Seniora” w ramach Solidarnościowego Korpusu Wsparcia Seniorów.  Usługa wsparcia polega w szczególności na dostarczeniu zakupów obejmujących artykuły podstawowej potrzeby, w tym artykuły spożywcze, leki, środki higieny osobistej. Senior może liczyć również na pomoc w załatwieniu drobnych spraw urzędowych, wyprowadzenia psa itp.  Koszt zakupów pokrywa Senior.

Program Wspieraj Seniora

 

Wspieraj Seniora

Szanowni Państwo, Drodzy Seniorzy!

Wspieraj seniora - plakat programu

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Ustce przystąpił  w ramach Solidarnościowego Korpusu Wsparcia Seniorów do realizacji programu mającego na celu pomoc Seniorom mieszkającym na terenie miasta Ustka. Seniorzy, którzy nie mają wsparcia od najbliższych (rodzina, sąsiedzi) w sprawach, które wymagają wyjścia  z domu, a które utrudnione są przez panującą pandemię mogą liczyć na naszą pomoc.

Informacje kontaktowe

Dostępność cyfrowa

Strona spełnia wymagania ustawy o dostępności stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom Nas o tym.

Tel: 59 815 43 90
E-mail: mops@um.ustka.pl

Zamknij menu
Wróć na początek strony