UWAŻAJ NA OSZUSTÓW!!!!

Otrzymaliśmy informacje od mieszkańców Ustki  o oszustach podających się za pracowników socjalnych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, którzy próbują wyłudzić pieniądze od osób starszych. Informujemy iż, pracownicy socjalni posiadają legitymacje ze zdjęciem.

 

Pracownicy socjalni nigdy nie proszą o przekazanie pieniędzy. Nie ulegajmy naciskom osób podszywających się pod członków rodzin, pracowników socjalnych czy policjantów, zachowajmy spokój! W razie podejrzenia oszustwa najlepiej od razu zadzwonić pod numer alarmowy  112, 997 albo skontaktować się ze swoim dzielnicowym 59 815 27 00.

Apelujemy do starszych osób, by nigdy nie przekazywały pieniędzy nieznajomym osobom. Gdy dzwoni ktoś, kto podaje się za krewnego w potrzebie, najlepiej rozłączyć połączenie i skontaktować się z rodziną, by upewnić się, czy rzeczywiście znajdują się w opisanej przez rozmówcę sytuacji.

 

       Prosimy by nie wpuszczać do domu nieznajomych i nie przekazywać pieniędzy!

INFORMACJA

DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNYCH

 

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ INFORMUJE, IŻ UZDROWISKO USTKA SP. Z O.O. Z SIEDZIBĄ W USTCE PRZY UL. WCZASOWEJ 4 WPROWADZA SPECJALNE ZNIŻKI DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH ORAZ ICH OPIEKUNÓW KORZYSTAJĄCYCH Z INFRASTRUKTURY AQUA PARKU W HOTELU GRAND LUBICZ.

SPECJALNA ZNIŻKA BĘDZIE PRZYSŁUGIWAŁA WYŁĄCZNIE NA PODSTAWIE WAŻNEJ LEGITYMACJI LUB DOKUMENTU ZAŚWIADCZAJĄCEGO O STPONIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI.

OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE ORAZ ICH OPIEKUNOWIE BĘDĄ UPRAWNIENI DO ZAKUPU BILETU ULGOWEGO            W CENIE 18 ZŁ ZA GODZ/ OSOBĘ.

ZNIŻKI OBOWIĄZUJĄ OD 01.03.2019 DO 31.02.2020 R.

 

INFORMACJA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH